GSP002D-2.5-06P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002D-2.5-06P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223955
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 150V 1x6P 2.5mm 20~26 4A 6 6P Green Hinged (Snap On) Male Plug Top Entry P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS