GS005-5.0-03P-12-00A(H)
Extended
Manufacturer
GOOSVN
MFR.Part #
GS005-5.0-03P-12-00A(H)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12A 14~28 1x3P 250V 3 3P 5mm Blue 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS