GT013N04D5H
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT013N04D5H
JLCPCB Part #
C49109615
Package
DFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3mΩ@10V 135W 260A 3.7nF 3V 40V 5.3nF 75pF 84nC@10V N-Channel DFN5x6-8L MOSFETs ROHS