GC11N70K
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GC11N70K
JLCPCB Part #
C412294
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 22nC@10V 37pF 395mΩ@10V 4.5V 5pF 700V 83W 871pF TO-252 MOSFETs ROHS