T1031250-D-15-1R
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
T1031250-D-15-1R
JLCPCB Part #
C711551
Package
Plugin,P=15mm
Description
1.25kV 10nF 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS