L2250400-D-27-4U
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
L2250400-D-27-4U
JLCPCB Part #
C5119367
Package
Plugin,P=27mm
Description
-55℃~+85℃ 2.2uF 400V Metallized Polyester ±5% 插件,P=27mm Film Capacitors ROHS