FRV100-240F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRV100-240F
JLCPCB Part #
C6253242
Package
Plugin
Description
-20℃~+85℃ 10A 1A 2.9W 21s 220mΩ 240V 2A 580mΩ Plugin Resettable Fuses ROHS