FRX035-90F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRX035-90F
JLCPCB Part #
C6197525
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.3W 10s 2.5Ω 350mA 40A 700mΩ 750mA 90V 插件 Resettable Fuses ROHS