FRH120-250VF
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRH120-250VF
JLCPCB Part #
C2687087
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 120mA 16Ω 1W 240mA 2s 3A 4Ω 插件 Resettable Fuses ROHS