BRF10N60
Extended
Manufacturer
Foshan Blue Rocket Elec
MFR.Part #
BRF10N60
JLCPCB Part #
C358402
Package
TO-220FL
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.04nF 215pF 24pF 45nC@10V 4V 50W 600V 730mΩ@10V 9.5A N-Channel TO-220FL MOSFETs ROHS