BRD15N10
Extended
Manufacturer
Foshan Blue Rocket Elec
MFR.Part #
BRD15N10
JLCPCB Part #
C358390
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.12nF 100V 15A 35pF 39W 3V 5.8nC@10V 57pF 90mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS