PUC2403S1B
Extended
Manufacturer
Flex Power Modules
MFR.Part #
PUC2403S1B
JLCPCB Part #
C6953449
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
1 1W 3.3V 303mA 5V~24V 6kV 75% SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS