PUC2405S1B
Extended
Manufacturer
Flex Power Modules
MFR.Part #
PUC2405S1B
JLCPCB Part #
C5848844
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
1 1W 200mA 5V 5V~24V 6kV 78% SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS