FS7054GS08100-H16.0-R01
MFR.Part #
FS7054GS08100-H16.0-R01
Description
-20℃~+75℃ 1.7kHz 10% 10W 16mm 1700Hz~20kHz 8Ω 95.8dB Electromagnetic - Speakers ROHS