SMBJ200A
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMBJ200A
JLCPCB Part #
C693543
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 1uA 200V 324V 324V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS