FTR14D180KJ
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
FTR14D180KJ
JLCPCB Part #
C5381061
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
11V 14V 15V~21.6V 2kA 36V 7J Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS