2RD600L-5
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
2RD600L-5
JLCPCB Part #
C693438
Package
Plugin,5.5x6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 1.5pF 2 5.5mm 5kA 600V 65.5mm ±20% 插件,5.5x6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS