FRC2512J154 TS
MFR.Part #
FRC2512J154 TS
JLCPCB Part #
C2934090
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS