FRC1210F34R8TS
MFR.Part #
FRC1210F34R8TS
JLCPCB Part #
C3000754
Description
-55℃~+155℃ 200V 34.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS