FRC2512F6042TS
MFR.Part #
FRC2512F6042TS
JLCPCB Part #
C5126066
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS