SMBJ200A
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMBJ200A
JLCPCB Part #
C5353294
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1.9A 200V 247V 332V 5uA 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS