SMBJ75CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMBJ75CA
JLCPCB Part #
C5353232
Package
SMB(DO-214AA)
Description
121V 4.9A 5uA 600W 75V 95.8V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS