EFVH016ADA100M0454
MFR.Part #
EFVH016ADA100M0454
JLCPCB Part #
C22387951
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 16V 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS