EFVD160ADA100M08B0
MFR.Part #
EFVD160ADA100M08B0
JLCPCB Part #
C22388103
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 10uF 160V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS