EFVH010ADA220M0554
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFVH010ADA220M0554
JLCPCB Part #
C22387966
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 22uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS