EFVH025ADA4R7M0454
MFR.Part #
EFVH025ADA4R7M0454
JLCPCB Part #
C22387954
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 25V 4.7uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS