EFVD400ADA010M06B0
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFVD400ADA010M06B0
JLCPCB Part #
C22387993
Package
SMD,D6.3xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 1uF 400V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS