FRQ0805F60R4TS
MFR.Part #
FRQ0805F60R4TS
JLCPCB Part #
C49010143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS