FRC1206F4302TS
MFR.Part #
FRC1206F4302TS
JLCPCB Part #
C2930430
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS