FRG0805J156TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRG0805J156TS
JLCPCB Part #
C3000687
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS