FRP1206F62R0TS
MFR.Part #
FRP1206F62R0TS
JLCPCB Part #
C7468371
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS