FRL0603JR150TS
MFR.Part #
FRL0603JR150TS
JLCPCB Part #
C7467755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150mΩ 75V Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS