FRC2010F4704TS
MFR.Part #
FRC2010F4704TS
JLCPCB Part #
C48533686
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS