FRC0805F12R7TS
MFR.Part #
FRC0805F12R7TS
JLCPCB Part #
C2933302
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS