FRC1210J124TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1210J124TS
JLCPCB Part #
C3000702
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS