FRC1210F1071TS
MFR.Part #
FRC1210F1071TS
JLCPCB Part #
C51048133
Package
1210
Description
1.07kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS