FRC1206J154 TS
MFR.Part #
FRC1206J154 TS
JLCPCB Part #
C2907431
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS