FRL2010FR240TS
MFR.Part #
FRL2010FR240TS
JLCPCB Part #
C5713406
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS