FRC1206F2000TS
MFR.Part #
FRC1206F2000TS
JLCPCB Part #
C2930418
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS