FRC2512F3923TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2512F3923TS
JLCPCB Part #
C49010133
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS