FRL1210JR160TS
MFR.Part #
FRL1210JR160TS
JLCPCB Part #
C2934326
Description
-55℃~+155℃ 160mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±1200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS