FRC1206F1600TS
MFR.Part #
FRC1206F1600TS
JLCPCB Part #
C2933602
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS