FRL1206FR060TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL1206FR060TS
JLCPCB Part #
C5204043
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 60mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS