FRP1206F33R0TS
MFR.Part #
FRP1206F33R0TS
JLCPCB Part #
C5713420
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS