FRC1206F1333TS
MFR.Part #
FRC1206F1333TS
JLCPCB Part #
C5126061
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS