FRC0402J335 TS
MFR.Part #
FRC0402J335 TS
JLCPCB Part #
C2933115
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS