FRC0603F6341TS
MFR.Part #
FRC0603F6341TS
JLCPCB Part #
C2930120
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS