FRC1206J391 TSD
MFR.Part #
FRC1206J391 TSD
JLCPCB Part #
C2907490
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS