FRC0603F11R5TS
MFR.Part #
FRC0603F11R5TS
JLCPCB Part #
C49010144
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS