FRL2512JR620TS
MFR.Part #
FRL2512JR620TS
JLCPCB Part #
C2934383
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 620mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS